Świetlik rurowy FAKRO SRT 350/210 ze sztywną rurą światłonośną:

Świetliki rurowe Fakro zapewniają dostęp naturalnego światła do pomieszczeń, w których nie ma możliwości zamontowania okien lub ilość światła jest niedostateczna. Świetlik rurowy może stanowić główne lub dodatkowe źródło światła, pozwalając na oszczędność energii elektrycznej. Ilość światła dostarczana przez świetlik zależy od natężenia światła na zewnątrz budynku.

Cechy świetlika FAKRO SRT:

* świetlik składa się z kopuły, trzech elementów rury światłonośnej, kolanka, ramy sufitowej, rozpraszacza pryzmatycznego oraz zestawu montażowego

* długość rury można regulować bez konieczności skracania elementów

* kopuła wykonana jest z odpornego na uszkodzenia mechaniczne poliwęglanu

Cena "kup teraz" nie obejmuje kołnierza

W naszej ofercie znajdują się również świetliki o wymiarach 250/210, 550/210, kołnierze do pokryć płaskich i falistych oraz moduły przedłużające i inne akcesoria

Opcje dostawy:

* Koszt i sposób dostawy ustalamy indywidualnie

Wykonujemy kompleksowe wyceny dachów GRATIS!

Prześlij rzut dachu na adres luxdachpp@wp.pl a w ciągu 24 godzin

otrzymasz profesjonalną wycenę!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo materiały i akcesoria dekarskie renomowanych firm,takich jak BRAAS, CREATON, KORAMIC, EURONIT, TONDACH, BUDMAT, REELCON, WERNER, MDM, IVT, KANION, BRYZA, FAKRO, VELUX i wielu innych.

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem:

731 721 881 oraz w naszym biurze przy ulicy

Łódzkiej 61 w Konstantynowie Łódzkim

Współpracujemy z profesjonalnymi ekipami dekarskimi, nasi fachowcy mają udokumentowane uprawnienia do usuwania i zabezpieczania pokryć dachowych zawierających azbest!